Büyülenme Hakkında Diş eti kanamasına ne iyi gelir

Mahir hekim Dişle müteallik iltihaplar boşluk, kibir ve iaşe çevresi kadar dişe doğru bölgeleri etkileyebilir. Doktorunuza danışmadan herhangi bir ilaç kullanmayın. En endamsız sürede bir diş hekimine muayene olmanızı ve gerekli tedavileri yapmış oldurmanızı referans ederim.

Spesiyalist doktor Yine bir diş hekimine gitmelisiniz. Durumun baştan aynı sebepten dolaı bulunduğunu bilemeyiz. Dişiniz apse yapmış kabil. Tavsiyem diş hekimine gitmenizdir.

Bilirkişi hekim Kaynar hnım diş hizmetınıza çok özen göstermelisiniz. Başkaca diş hekimi kontrollerinizi de savsama etmemelisiniz.

burcu Hocam merhabalar, üst azı dişimin (daha önceden kanal tedavisi uygulanmıştı) dolgusu düştü baya bir zamandır savsaklama ediyordum ne yazık ki son günlerde şsorunkinlik oluştu kendi kendine indi bir daha oluştu zaman ferda giderim derken yine şsoruntiğini gördüm bugün elimle kontrolör ederken bir anda patladı ve iltihap fışkırdı arkasından da beş altı kanla düğümlü aktı ocak hekimine saksıvurdum çabucak bana Sulcid 375 yazdı fakat ben bu yıl 3 yol penisilin ve türevi ilaç kullandım ilacı kullansam mı diş doktoruma gideceğim ama kullanmadan mı gitsem kullanıp mı gitsem bilemedim bir de bu iltihabın patlaması çok sakıncalı mı kana karışma üzere bir durumu var mı :S

Didem Solukver Mrblar Hocam, 2 yıl önce implant takılmıştı ve bu implant 2 gündüz önce düştü. Devrisi çağ dişçiye gittim ve yeni bir vida kullanıp dişi adına taktı.

serpil Merhaba hocam benim on disimin tam altinda saat dem iltihaplar olusuyordu. Rahatsiz oldugum icin onlari sıktım patlayip dağıldı.

Mütehassıs hekim Oluşan apselerin kurutulması ve dişlerinizin tedavi olması gerek.. Tekrar yapılacak kontrollerle gerekiyorsa köprülerin değteamülmesi gerekmektedir.

bir ben dar dişinda hat tedavisi olmuştum.lakin yarim kaldi ilk seans böylece turkiyeye donus yapmistim ve yaklasik olarak 7 kamer savsaklama ettim ve son 1aydir devamlı apse halinde.ve geçmiyor doktora gitmeyi sürekli olarak erteliyorum sizce tehlikeli bir şey varmidir?

İrem Doktor satış merhabalar diş etimde iltihaplanma vardı. Doktora gittim ve antibiyotik otlar verdi. Bu antibiyotikleri kullanırken hamile evetğumu öğrendim.

Kompetan hekim Geçmiş olsun Şu anda farklı bir terapi uygulanamaz doktorunuzun vermiş oldupu çareları kullanmaktan gayrı redirected here bir yolunuz yok..

Hazal Hekim koca merhabalar dişimde çürüme vardı. Doktorum bana kanal tedavisi olmam gerektiğini söyledi. Hat tedavisine esasladık yalnız yarım kaldı.

Hacer Mrb. Benim dişime kestirmece 1 ay önce dolgu kuruluşldı. Doktor dolgu binalırken çürüğün çok büyükmüş dedi. Dolgu yapıldıktan sonra da bi 10 15 gün itici sıcak dikkat et dedi. O denli ilgi ettiğim halde dişim 1 hafta öncesine kadar antipatik içeceklere hassasiyet göstermeye kafaladı ağrı oluştu.

Mahir hekim Eğer doktorunuz çekilecek dediyse iltihabın durumu garçekten müterakkitir. İsterseniz farklı bir uzmanada danışabilirsiniz.

güleğlenceli merhaba hocam 3haftadır diş dertsı çekiyorum dr gittiğim bile doktorum ilaç tedavisine çıbanladı 1 haftasının sonun da apse geçmemiş enjeksiyon tedavesine başaladık 5günün sonun da dişimi çekti ve halen ağrıyor dr gittiğim bile bunu olabilceğini söledi ağrı stoper ve antibiyotik kullanmama rağmen vecalarım devam ediyor napmalıyım

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *